Vánoce se kvapem blíží, proto je nejvyšší čas pořídit naše speciální dárkové poukazy na úklidové služby v limitované edici. Můžete si pořídit voucher v libovolné hodnotě na úklidové služby, profesionální hlídání dětí, třeba na svatbě, nebo komplexní služby šikovného, hodinového manžela s platností 6 měsíců od data zakoupení. Přijedeme za vámi po celé Olomouci a širokém okolí, v rámci jednorázového úklidu klidně po celé České republice.

Mrkněte se do ceníku našich služeb a vyberte si, která z nich udělá vašim přátelům, blízkým nebo rodině opravdovou radost. Designový dárkový poukaz vám zašleme elektronicky emailem nebo poštou. Zajímá vás více informací nebo se chcete přeci jen na něco raději zeptat, než poukaz objednáte? Rády vám poradíme. Jsme vám kdykoliv k dispozici na

Doufáme, že listopad a nadcházející vánoční svátky strávíte pokud možno v poklidu. Zkrátka v kruhu rodinném se svými blízkými. A kompletní úklid vašeho domu, bytu, investiční nemovitosti, garáže, kanceláře nebo komerčních prostor? Ten nechte na nás. Sledujte také naše sociální sítě Facebook a Instagram, kde vám pravidelně přinášíme různé zajímavosti, slevové akce a sezonní nabídky.

Spolehlivý předvánoční úklid v Olomouci a okolí.

Jsme Popelky – Vaše hospodyně
My to za vás uklidíme